سیستم مدیریت هوشمند ساختمان emco

به گروه فنی مهندسی و بازرگانی فیضی خوش آمدید.

 

مقالات ساختمان هوشمند

 

 

 

 هنگامیکه در منزل حضور ندارید، شک و تردید در مورد مسائل كوچک، مي تواند آزار دهنده باشد. ترديدهايي چون: آیا قهوه ساز را خاموش كردم؟ سيستم امنیتی را روشن كردم؟ آیا بچه ها تكاليف خود را انجام داده اند يا در حال تماشاي تلویزيون هستند؟ آیا وقتی از خانه خارج شدم کولر خانه را خاموش کردم ؟

 

با زندگی در يک خانه هوشمند، می توانید به تمام این نگرانی ها با یک سفر سریع آنلاین پايان دهيد.
زمانيكه در خانه هستيد، خانه شما به وسيله پخش آهنگ های مورد علاقه شما آنهم در هر زماني که به خانه قدم مي گذاريد، یا کاهش نور چراغ ها برای تماشاي یک فیلم، از آرامش شما مراقبت مي كند. آیا اين سحر و جادوست؟
جواب ما منفی است، اين اتوماسیون خانه است. خانه های هوشمند همه دستگاه ها و اجزای منزل شما را به هم متصل مي كنند به طوری که آنها می توانند با یکدیگر و با شما ارتباط برقرار نمایند.
هر وسيله اي كه در خانه شما از برق استفاده مي كند، را می توانيد بر روی شبکه خانگی خود قرار دهيد و تحت فرمان خود بگيريد. فرقي ندارد كه دستورات خود را چگونه به دستگاه هاي خود منتقل كنيد، ريموت كنترل، مانیتور لمسی، تلفن همراه، تبلت و یا حتی از طريق اینترنت، تحت هر شرايطي خانه به دستورات شما واكنش نشان مي دهد.
ایده خانه های هوشمند ممکن است شما را به ياد جورج جتسون و طرح او به نام "مکان مربوط به آینده" و یا شاید بیل گیتس بيندازد، که بيش از 100 میلیون دلار را صرف ساخت خانه هوشمندش كرد. هنگامی که مسأله طراحي عنوان مي شود از لحاظ قيمت و درك تكنولوژي، خانه هاي هوشمند و اتوماسیون خانگی بيشتر و بيشتر شبيه هم مي شوند. در حدود 14 میلیارد دلار در سال 2005 بر روي شبکه های خانگی صرف شد، و تحلیلگران اين رقم را براي سال 2011 به بيش از 85 ميليارد دلار پیش بینی مي کنند.

در اغلب کشورها سیستم BMS-building management system-یا همان سیستم هوشمند کنترل ساختمان از یک سیستم پر هزینه خارج شده و با پیشرفت روز افزون تکنولوژی به یکی از امکانات ضروری برای زندگی شهری بدل گردیده، خانه ای که به شما کمک می کند که در زندگی پر ازدحام و پرتردد شهری، دیگر نگران فراموش کردن برخی از وظایف و کارهای خود نباشید، باغچه ها خود به خود آبیاری می شوند، سیستمهای حرارت و بردت به صورت اتوماتیک و با توجه به دمای محیط کار می کنند و ... . و اینها تنها بخشی از امکاناتیست که خانه های هوشمند برای صاحبانشان به ارمغان آورده اند.

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

1-مقایسه سیستم روشنایی سنتی و هوشمند 

 

2-سیستم ابیاری هوشمند 

 

3-کنترل سیستم هوشمند گرمایش و سرمایش 

 

4-چگونه با سیستم هوشمند اتاق کودک خود را کنترل کرد؟  

 

5-سیستم اعلام حریق هوشمند  

 

6-سیستم روشنایی هوشمند 

 

 7- هزینه هوشمندسازی ساختمان

 

 8-ساختمان هوشمند امروزه به چه معنی است ؟ 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خانه و ساختمان هوشمند

ساختمان هوشمند جادوی کنترل از راه دور

ساختمان هوشمند جادوی کنترل از راه دور

با موبایل و تبلت به راحتی و بی دغدغه از راه دور و هر جای دنیا وسایل خانه خود را کنرل کنید و از جادوی تکنولوژی خانه هوشمند لذت ببرید.
مشاهده محصولات
خانه هوشمند با قابلیت فارسی

خانه هوشمند با قابلیت فارسی

نرم افزار فارسی و کاربر پسند با صفحات جذاب و زیبا که امکان استفاده از آن را برای افراد به راحتی ممکن می سازد.
مشاهده محصولات
امکان شخصی سازی سناریو خانه هوشمند

امکان شخصی سازی سناریو خانه هوشمند

با داشتن سناریوهای مختلف مطابق سلیقه و عادات روزانه خود به راحتی می توانید همانگونه که می پسندید خانه هوشمند خود را کنترل کنید.
مشاهده محصولات
هوشمندسازی ساختمان بهینه سازی مصرف انرژی

هوشمندسازی ساختمان بهینه سازی مصرف انرژی

با هوشمندسازی ساختمان خودو با بکارگیری تجهیزات هوشمند در مصرف برق و حامل های انرژی صرفه جویی کنید.
مشاهده محصولات