سیستم مدیریت هوشمند ساختمان emco

به گروه فنی مهندسی و بازرگانی فیضی خوش آمدید.

مراحل هوشمندسازی ساختمان

مشاوره حضوری و تلفنی

مشاوره حضوری و تلفنی

در این مرحله شما می توانید از مشاوره همکاران ما به صورت رایگان در خصوص هوشمندسازی ساختمان و ویلای خود بهرمند شوید.
مشاهده محصولات
بازدید از شوروم کامل ترین و بروز ترین خانه هوشمند

بازدید از شوروم کامل ترین و بروز ترین خانه هوشمند

هماهنگی و جلسات حضوری و بازدید از سالن نمایش خانه هوشمند و اشنایی بیشتر با تجهیزات و لمس امکانات یک خانه هوشمند از نزدیک
مشاهده محصولات
انتخاب روش هوشمندسازی مناسب

انتخاب روش هوشمندسازی مناسب

با مشاوره ها و صحبت های انجام شده در این مرحله سیستم هوشمندسازی که مناسب با شرایط مالی و نیز محدودیت های پروژه باشد انتخاب می شود.
مشاهده محصولات
طراحی سیستم هوشمند

طراحی سیستم هوشمند

در این مرحله با توجه به توافقات انجام شده و نیز نیازهای شما انالیز روی پرده انجام شده و سیستم طراحی می شود.
مشاهده محصولات
عقد قرار داد

عقد قرار داد

طبق مذاکرات انجام شده قراردادی مبتنی بر بندهای مختلف جهت هوشمندسازی ساختمان شما اجرای سیستم bms بین ما و شما عقد می گردد.
مشاهده محصولات
نصب و راه اندازی سیستم های خانه هوشمند

نصب و راه اندازی سیستم های خانه هوشمند

در این مرحله از کار تجهیزات در ساختمان نصب شده و برنامه نویسی و راه اندازی می گردند.سناریوهای مختلف مورد درخواست شما در این مرحله روی سیستم برنامه ریزی و تعریف می شوند.
مشاهده محصولات
آموزش و کاربری استفاده از تجهیزات خانه هوشمند

آموزش و کاربری استفاده از تجهیزات خانه هوشمند

در این مرحله آموزش کاربری سیستم و نحوه استفاده از آن به شما داده خواهد شد و شما قادر خواهید بود تا با آسودگی از امکانات خانه هوشمند خود استفاده کنید.
مشاهده محصولات
پشتیبانی و خدمات پس از فروش سیستم هوشمند

پشتیبانی و خدمات پس از فروش سیستم هوشمند

در کمال ارامش از سیستم خانه هوشمند خود استفاده کنید چرا که پس از تمامی مراحل انجام شده ما همچنان در کنارتان خواهیم بود و با پشتیبانی های خود شما را تنها نخاهیم گذاشت.
مشاهده محصولات
موتورخانه هوشمند

 سیستم کنترل هوشمند موتورخانه:

 

سیستم­های موجود سیستم­های بسیار قدیمی هستند و دمای آبگرم تولیدی در آنها به صورت دستی کنترل می­شود و دمای تنظیم شده در آنها در فصول مختلف سال معمولا تغییر نمی­کند و این امر موجب هدر رفت بالای انرژی خواهد شد. با توجه به افزایش قابل توجه قیمت حامل های انرژی برای کاهش هزینه باید به سمت اصلاح سیستم موتورخانه خود حرکت کرد. 
هوشمند سازی موتورخانه فرآیندی است که درآن با کنترل مشعلها و پمپها، موجب مصرف بهینه انرژی می گردد. سیستم موتورخانه هوشمند زیمنس به تعداد طبقات و واحدهای ساختمانی ارتباطی نداشته و همچنین برای نصب آن نیازی به تخریب ساختمان و یا تغییر در موتورخانه نمی باشد. لذا کمترین هزینه را در کاهش مصرف انرژی خواهد داشت. در پروژه های انجام شده توسط این شرکت نیز کاهش قابل ملاحظه¬ای در کاهش مصرف گاز (بین 15% تا 40%) مشاهد شده است. با توجه به افزایش پلکانی قیمت گاز (با در نظر گرفتن حداقل 15% کاهش مصرف) کاهش 30% در گاز بهای مصرفی هر دوره مشاهده می گردد. در صورت نصب در ساختمان های اداری و کاهش 40% در مصرف گاز، کاهش 70% در گاز بهای آن ساختمان مشاهده می گردد. در عین حال این امر موجب کاهش استهلاک تجهیزات تاسیساتی ساختمان نیز می­شود.
 

نحوه کارکرد سیستم کنترل هوشمند موتورخانه محصول شرکت زیمنس SIEMENS:

 

این سیستم کنترل هوشمند موتورخانه زیمنس متشکل از یک دستگاه کنترلر مرکزی، صفحه نمایشگر و تعداد چهار سنسور دمایی می باشد که سه سنسور در داخل موتورخانه 1- لوله رفت دیگ 2- لوله برگشت دیگ 3- منبع کویلی 4- یک سنسور در قسمت در فضای خارج ساختمان نصب می گردد. موتورخانه هوشمند زیمنس
وظیفه سنسور فضای خارج (شماره 4) انتقال لحظه به لحظه ی دمای هوای خارج ساختمان به کنترلر می باشد تا کنترلر با توجه به دمای خارج دمای دیگ را تنظیم کند.
به طور مثال اگر دمای خارج ساختمان 10- درجه سانتی گراد باشد (هوای سرد زمستانی) ، کنترلر به دیگ فرمان می دهد تا با تمام ظرفیت کار کرده و دمای آب جهت گرمایش ساختمان را تا 80 درجه سانتی گراد (با توجه به نوع ساختمان این دما تغییر می کند) افزایش دهد.
در صبح همان روز دمای هوای خارج 5+ درجه سانتی گراد می شود و با توجه به نیاز کمتر ساختمان به گرمایش کنترلر فرمان می دهد تا دمای آب گرمایش به 65 تا 70 درجه سانتی گراد کاهش یابد.
در صورتی که در موتورخانه های سنتی در ابتدای فصل تا انتهای فصل دمای دیگ بر روی یک عدد ثابت تنظیم می گردد و موتورخانه همواره تحت فشار بوده و انرژی بسیار زیادی مصرف می کند در صورتی که در سیستم کنترل هوشمند موتورخانه زیمنس دمای دیگ همواره در حال تنظیم شدن با توجه به دمای هوای بیرون (با در نظر گرفتن دمای مورد نیاز برای آب مصرفی) در حال تنظیم می باشد.
 
موتورخانه هوشمند-موتورخانه هوشمند زیمنس-موتورخانه زیمنس-هوشمندسازی موتورخانه-کنترل هوشمند موتورخانه-سیستم کنترل هوشمند موتورخانه-هوشمند-خانه هوشمند-هوشمندسازی ساختمان-سیستم های هوشمند ساختمان- 
 
 
در نتیجه سیستم کنترل هوشمند موتورخانه زیمنس بطور خودکار در روزهای سرد دمای دیگ را افزایش و در روزهای گرم دمای دیگ را کاهش می دهد.
 
با کاهش دمای آب در گردش:
به دلیل افزایش نیافتن دمای داخل، نیاز به باز کردن پنجره جهت کاهش دمای ساختمان بوجود نمی آید.
به دلیل کاهش اختلاف دما، باعث کاهش چشمگیر مصرف انرژی می گردد. (عدم تولید گرمای بیش از حد نیاز)
کاهش استهلاک تجهیزات موتورخانه و عدم زیر فشار بودن تجهیزات بصورت مداوم
 
علاوه بر موارد بالا سیستم کنترل هوشمند موتورخانه قابلیت برنامه ریزی جهت روشن و خاموش کردن تجهیزات موتورخانه بر اساس ساعت کاری شرکت ها و ادارات را دارد. و می تواند قبل از شروع ساعت کار کارمندان فعال گردد و در پایان ساعت کاری سیستم موتور خانه را غیرفعال کند و چند ساعت قبل از شروع به کار ساختمان سیستم را روشن کرده تا فضای ساختمان گرم گردد. و نیز می توان در ساختمان های مسکونی میزان دمای آب گرم مصرفی را از ساعت 12 شب تا 4 صبح کاهش داد.
از دیگر مزایای این سیستم که در ساختمان های اداری کاربرد فراوان دارد جلو گیری از یخ زدگی آب داخل لوله ها در زمان Standby دیگها می باشد. در این زمان با راه اندازی دیگ و پمپ های سیرکوله گرمایش، از یخ زدگی سیستم جلوگیری می-کند.
 

مزایای کنترل هوشمند موتورخانه زیمنس "موتورخانه هوشمند زیمنس SIEMENS" :

 

کنترل هوشمند موتورخانه زیمنس
قابلیت برنامه ریزی به صورت روزانه، هفتگی و سالیانه
کنترل حداقل و حداکثر دمای دیگ و آب گرم مصرفی به صورت مجزا
قابلیت اتصال به کلیه بویلرهای گازی و گازوئیلی­، پانلهای خورشیدی، پمپ های حرارتی
قابلیت تغییر حالت کنترلی از اتوماتیک به دستی
جلوگیری از یخ زدگی در ساعات خاموش پمپ سیرکولاسیون
هزینه مناسب و بازگشت سرمایه در مدت کوتاه
تامین آبگرم مصرفی با وجود افزایش مصرف در تمام طول هفته
دارای نمایشگر گرافیکی
و...
موتورخانه هوشمند-موتورخانه هوشمند زیمنس-موتورخانه زیمنس-هوشمندسازی موتورخانه-کنترل هوشمند موتورخانه-سیستم کنترل هوشمند موتورخانه-هوشمند-خانه هوشمند-هوشمندسازی ساختمان-سیستم های هوشمند ساختمان- 

نتیجه گیری:

 

نصب دستگاه کنترل هوشمند موتورخانه باعث:
بعد مادی:
کاهش گاز بهای مصرفی
کاهش برق مصرفی
کاهش هزینه تعمیرات و نگهداری
افزایش طول عمر تجهیزات
بازگشت سرمایه با توجه به نوع پروژه در مدت زمان بسیار کوتاه
بعد فنی تاسیساتی :
افزایش طول عمر تجهیزات (دیگ، مشعل، پمپ)
کاهش تعمیرات تاسیساتی
کاهش انتشار گازهای گلخانه ای CO2 ناشی از سوخت گاز
تامین محیط آسایش ساختمان
 
 

دلایل هوشمند سازی موتور خانه بوسیله موتورخانه هوشمند زیمنس:

 

مسیر حرکت کلی جهان در جهت استفاده هرچه بیشتر از منابع و انرژی های پاک و جلوگیری از هدر رفت و مصرف بی رویه انرژی های تجدید ناپذیر است. بشر در این سالها حرکات مثبت خوبی در این راستا داشته است. مصرف صحیح انرژی و صرفه جویی در آن یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار برای پیشرفت هر کشور محسوب می شود.
در ایران نیز مدتی است که بحث هدفمند کردن یارانه ها به بزرگترین برنامه اقتصادی دولت تبدیل شده است. با اجرای این قانون توجه خوبی به استفاده از تجهیزات کم مصرف و بهینه ساز مصرف انرژی در کشور شده است. بخش مسکن نیز از این قاعده مستثنی نیست. در همین راستا مدتی است که راهکارهای مختلفی برای بهینه سازی مصرف انرژی در جامعه مطرح شده است. که از آن جمله اجرای مبحث 19 مقررات ملی ساختمان و هوشمند سازی موتورخانه است. اما در بین راهکارهای مختلف اولویت آنها نیز مهم است .بر اساس بررسی های صورت گرفته اجرای مبحث 19 بسیار پر هزینه می باشد. برای مثال در اجرای مبحث 19 باید از پنجره های دوجداره استفاده کرد که تعداد این پنجره ها با افزایش بنای ساختمان افزایش می یابد در حالی که سیستم کنترل هوشمند موتورخانه (موتورخانه هوشمند زیمنس SIEMENS) به تعداد طبقات و واحدها ارتباطی ندارد و همچنین برای انجام آن نیازی به تخریب ساختمان نیست لذا کمترین هزینه را در کاهش مصرف انرژی خواهد داشت.
موتورخانه ها بیشترین مصرف انرژی را به خود اختصاص می دهند از این رو مواردی که باعث کاهش کارایی موتورخانه و افزایش مصرف سوخت می شود.
 

موتورخانه هوشمند زیمنس SIEMENS:

 

طراحی موتورخانه بر اساس تکنولوژی های قدیمی
عدم عایق بندی دیگ و لوله ها
عدم تنظیمات فصلی که باعث افزایش مصرف انرژی می گردد
تنظیم و مناسب نبودن مشعل
افت دمای آبگرم در روزهای تعطیل با افزایش مصرف
رعایت نشدن اصول مهندسی در لوله کشی
عدم بهره گیری از موتورخانه هوشمند
 جدول زیر گازبهای خانگی در 5 ماه آخر سال را نشان می دهد. 
 
 
 
 
 
 
موتورخانه هوشمند-موتورخانه هوشمند زیمنس-موتورخانه زیمنس-هوشمندسازی موتورخانه-کنترل هوشمند موتورخانه-سیستم کنترل هوشمند موتورخانه-هوشمند-خانه هوشمند-هوشمندسازی ساختمان-سیستم های هوشمند ساختمان- 

هوشمندانه انتخاب کنیم.

SIEMENS

گروه بازرگانی فیضی

 

 

 

    گروه بازرگانی فیضی در سال 1389 با هدف ارائه راهکارهای هوشمندانه در  ساختمان ها ، تشکیل و با تکیه بر دانش فنی و برخورداری از توان فنی و اجرایی خود ، اقدام به ارائه خدمات کامل در زمینه سیستم های مدیریت هوشمند ساختمان (BMS) ، از قبیل مشاوره های تخصصی ، طراحی ، تامین تجهیزات ، نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش می نماید. این شرکت با توجه به نگرش والای مدیران در خصوص فرهنگ سازی و معرفی سیستم های BMS در شهر مقدس مشهد ، اقدام به برگزاری اولین سمینار تجمیع سازی سیستم های مدیریت هوشمند ساختمان در سطح استان نموده و با حضور فعال در نمایشگاه های تخصصی ساختمان به ارائه توانمندی های خود با معتبرترین برندهای روز دنیا همت می گمارد. امید است با توجه به اقدامات هر چند ناچیز این شرکت در بحث BMS ، پیشرفت روزافزون کشور عزیزمان را در تمامی عرصه های تکنولوژی روز دنیا شاهد باشیم.

 

 

 

خانه هوشمند امکو-خانه هوشمندامکو-امکو-خانه هوشمند-سیستم هوشمندساختمان-هوشمندسازی-هوشمندسازی امکو-خانه هوشمندemco-خانه هوشمند مشهد-خانه هوشمند زیمنس-خانه هوشمند سیوکی-خانه هوشمند اشنایدر-


 

 

خانه هوشمند امکو-خانه هوشمندامکو-امکو-خانه هوشمند-سیستم هوشمندساختمان-هوشمندسازی-هوشمندسازی امکو-خانه هوشمندemco-خانه هوشمند مشهد-خانه هوشمند زیمنس-خانه هوشمند سیوکی-خانه هوشمند اشنایدر-                                                                  بازرگانی فیضی

محصولات روشنایی خانه هوشمند زیمنس

محصولات روشنایی خانه هوشمند زیمنس

بخش زیادی از انرژی مصرف شده در ساختمان صرف سیستم روشنایی می شود. در خانه هوشمند به دلیل عملکرد هدفمند و استفاده صحیح از سیستم روشنایی زیمنس، مصرف انرژی به صورت چشمگیری کاهش می یابد.
مشاهده محصولات
خانه هوشمند زیمنس

خانه هوشمند زیمنس

توسعه پایدار ، افزایش قابلیت اطمینان شبکه توزیع ، افزایش بهره وری در مصرف انرژی، ارمغان هوشمند سازی ساختمان می باشد. هوشمند سازی ساختمان پاسخی هوشمندانه به پدیده ی افزایش پیچیدگی تاسیسات ساختمان در آینده است.
مشاهده محصولات
محصولات سرمایش گرمایش و تهویه مطبوع خانه هوشمند

محصولات سرمایش گرمایش و تهویه مطبوع خانه هوشمند

محصولات سرمایش گرمایش و تهویه مطبوع در هوشمند سازی ساختمان امکان تنظیم دمای پیش فرض توسط کاربر و فراخوانی آن و قطع خودکار سیستم سرمایش/گرمایش هنگام رسیدن دمای محیط به دمای تنظیمی و کاهش مصرف انرژی را فراهم میکند.
مشاهده محصولات
محصولات تجهیزات جانبی خانه هوشمند

محصولات تجهیزات جانبی خانه هوشمند

شامل تجهیزات اتصال دهنده باس، منبع تغذیه ها، کنترل کننده مرکزی تحت شبکه، واسط KNX به شبکه و ...
مشاهده محصولات
محصولات اپراتوری خانه هوشمند زیمنس

محصولات اپراتوری خانه هوشمند زیمنس

رابط کاربری شما و سیستم هوشمند سازی ساختمان محصولات اپراتوری خانه هوشمند می باشد محصولات اپراتوری هوشمند سازی ساختمان زیمنس با کیفیت بالا و همچنین تنوع زیاد جواب گوی تمامی نیاز های شما و هر سلیقه ای می باشد.
مشاهده محصولات
محصولات پرده خانه هوشمند زیمنس

محصولات پرده خانه هوشمند زیمنس

در هوشمند سازی ساختمان به کمک سایه روشن و باز و بسته شدن پرده ها می توان از اتلاف انرژی جلوگیری کرده و از سیستم روشنایی کمتر استفاده نمود پرده هوشمند زیمنس در هوشمند سازی ساختمان یکی از مهمترین عوامل بالا بردن بهروری در مصرف انرژی میباشد
مشاهده محصولات

نظرسنجی

به نظر شما سطح خدمات شرکت ما در جهت رضایتمندی مشتریان در چه حد بوده؟ در صورت امکان نظر خود را ثبت نمایید.
آماربازدیدکنندگان-کلی

تعداد بازدید تاکنون: 444612