سیستم مدیریت هوشمند ساختمان emco

به گروه فنی مهندسی و بازرگانی فیضی خوش آمدید.

سیستم نظارت تصویری بیمارستان

 

 

 

بیمارستان ها، کلینیک ، درمانگاه های عمومی و داروخانه ها از جمله مکان های مهم و حیاتی هستند که با حیات انسانها در ارتباط هستند از این حیث مسئولیت محافظت و نظارت بر بیماران ، داروها و تمام امکانات این مکان ها بر عهده سیستم های نظارت تصویری است تا بتوانند عملکرد کارکنان ، وضعیت بیماران و مراجعه کنند گان را بررسی نماید.


دوربین های امنیتی می توانند در مکان های مهم بیمارستان از جمله ، ورودی ، راهرو ، مکان های اضطراری ، پذیرش ، داروخانه و دیگر مکان ها مورد استفاده قرار گیرند. این دروبین ها باید دارای رزولوشن بالا باشد تا بتوانند برخورد و تعامل بین بیمار و پرستاران و پزشکان را مورد بررسی دقیق قرار دهند.
برترین مزیت استفاده ازسیستم های نظارت تصویری در مراکز پزشکی قابلیت تجمیع این سیستم با سیستم مدیریت هوشمند ساختمان (BMS) جهت تشخیص خطا و رفع مشکل در حداقل زمان ممکن است.

 

 

 

سیستم هوشمند تصویری-سیستم هوشمند-سیستم تصویری بیمارستان-بیمارستان هوشمند-هوشمندسازی بیمارستان-بیمارستان هوشمند مشهد-هوشمندسازی در مشهد-سیستم تصویری-سیستم هوشمند بیمارستان-بیمارستان هوشمند چیست-هوشمند-هوشمندسازی-

 

 


از دیگر مزایای سیستم دوربین مدار بسته قابل ارائه در مراکز درمانی به شرح زیر است :

•    مانیتورینگ شبانه روزی کل محیط برای تیم حفاظتی و مدیریت

•    ایجاد امنیت و محافظت از بیماران

•    ارتقای کارایی کارمندان و پرسنل مراکز پزشکی

•    قابلیت ملاقات از راه دور و نظارت کامل برای بیمارانی با شرایط خاص

•    امکان ارتباط با سیستم IPTV در راستای نمایش وضعیت بیمار از انتقال وی به اتاق عمل، تا برگشت به بخش در اتاق بیمار

•    امکان ارتباط با سیستم اعلام و اطفاء حریق به منظور نمایش رخ داد های تشخیص داده شده توسط سنسور های اعلام حریق در نرم افزار های BMS و مدیریت سریع سیستم های اطفاء حریق

•   امکان ارتباط با سیستم کنترل تردد و نمایش رخداد های غیر مجاز در نرم افزار های BMS به صورت هوشمندانه

 

 

 

 

جهت استعلام قیمت و موجودی، اینجا را کلیک کنید.